Pozivamo Vas na novu uvodnu edukaciju iz transakcijske analize koju će održati edukatorica i supervizorica iz transakcijske analize Tatjana Gjurković. Kroz dvodnevnu edukaciju, kroz TA 101 ćete imati mogućnost upoznavanja sebe i drugih tako da razumijete motivaciju iza postupaka i jasnije sagledate dubinske problem koji muče pojedinca. Također vam otvara mogućnost, uz dalju edukaciju, bavljenja psihoterapijskim radom.
Što ćete naučiti u 16 sati stručne edukacije?
- dan:
Što je to transakcijska analiza (TA)?
Tko sam ja? Kakav sam ja? Kako TA objašnjava naše obrasce razmišljanja, osjećanja i ponašanja (model ego stanja)?
Zašto imamo potrebu komunicirati (analiza stroukova) i zašto komuniciramo na način kako komuniciramo (analiza transakcija)? - dan:
Što točno radimo u konfliktnim situacijama i koje su naše uloge u njima (analiza psiholoških igara)?
Zašto nam se događaju slične stvari u životu s kojima nismo uvijek zadovoljni?
Što nas tjera da činimo iste ili slične greške (analiza skripta ili životnog scenarija)?
Po završetku edukacije, svaki polaznik dobiva međunarodno priznatu potvrdu o sudjelovanju na edukaciji. Potvrda je ujedno i preduvjet za upis napredne edukacije iz transakcijske analize za sve koji žele postati psihoterapeuti.
Svaki polaznik dobiva međunarodno priznatu potvrdu po završetku edukacije.
Tatjana je međunarodno prepoznata edukatorica i supervizorica te je Europska organizacija za transakcijsku analizu organizirala intervju s njom koji možete poslušati ovdje.
Prijave su u tijeku i traju do popunjenja grupe. Više informacija o edukaciji pročitajte ovdje.
Cijena: 1250,00 kn
Kada: 29. i 30. studenog 2019. od 9.30 do 17.00 oba dana
Gdje: Udruga Ataraksija, Vukovarska ulica 239, Zagreb
Prijave na: info@centarproventus.hr ili 015813604