Obavještavamo Vas da se od 16. do 18.12.2012. u Zagrebu održava CPD radionica za psihoterapeute na temu: “Somatic approaches to shock and trauma”

Radionica je namjenjena psihoterapeutima različitih terapijskih škola i usmjerenja.

Radionicu će voditi Tom Warnecke, ECP, EABP, UKCP tjelesni psihoterapeut i supervizor s dugogodišnjim iskustvom koji već 5 godina vodi razne CPD treninge iz područja tjelesne psihoterapije, odnosa u psihoterapiji i poremećaja osobnosti u ZAGREBU.

Tom Warnecke je dopredsjednik United Kingdom Council for Psychotherapy i bio je pozvani gost sudionik prve međunarodne SPUH konferencije “Istine o psihoterapiji” koja se održala u Zagrebu krajem 2011 godine.

Svaki sudionik po sudjelovanju dobiva potvrdu koju potpisuje Tom Warnecke sa brojem sati CPD radionice, datumom i temom radionice.

Radionica se prijavljuje i psihološkoj komori – za sudionike koji su članovi komore.

Mjesto održavanja radionice: Dječji vrtić Šumska Jagoda, na adresi Sveti Duh 75, Zagreb

Cijena sudjelovanja na radionici je: 1300,00 kn (iznos s PDV-om)

Minimalan broj sudionika potreban za prijavu kako bi se trening održao: 12

Za prijavu je potrebno popuniti obrazac za prijavu koji se nalazi u prilogu i poslati ga na adrese:

Aleksandra Stevanovic: [email protected]com , ili Velimir Dugandžić: [email protected]

Srdačan pozdrav i vidimo se na radionici,

Aleksandra i Velimir

[divider]