2. međunarodna konferencija Saveza psihoterapijskih udruga Hrvatske
[divider]
Nijanse psihoterapije
2. međunarodna konferencija Saveza psihoterapijskih udruga Hrvatske (SPUH)
19. i 20. listopada 2013. godine, hotel Panorama

«Žalim prošlost, nadam se u budućnost, nezadovoljan sam sadašnjošću — to je moj život» rekao je P. I. Čajkovski, a SPUH vam poručuje: «Premostite prošlost, budite sretni u sadašnjosti i veselite se budućnosti!». Pridružite nam se na 2. međunarodnoj konferenciji Nijanse psihoterapije i saznajte kako vam educirani psihoterapeuti mogu pomoći da unaprijedite kvalitetu življenja.

Brojna predavanja, okrugli stolovi, prikazi slučajeva, radionice koje vode eminentni domaći i strani stručnjaci otkrit će vam sve potencijale koje psihoterapija pruža. Izdvajamo samo neke radionice iz bogatog programa ovogodišnje Konferencije:

Radionice za stručnjake:

• «Upoznavanje stručnjaka s primjenom psihoterapije pokretom i plesom (PPP) u  grupnom terapijskom radu s depresivnim pacijentima» koju predstavljaju Sanela Janković Marušić i Vedrana Kurjan Manestar;
  • «EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing technique) tehnika u radu s traumatskim i drugim iskustvima» pod palicom Renate Đonđ Perković;
  • «Važnost supervizije za psihoterapeute» pojasnit će Zdravko Bokulić i Mirjana Šimunović Škunca;
  • „Psihoterapija i umjetnost“ predstavit će Vlasta Štalekar.

Radionice za širu javnost:

• Tatjana Đurković i Tea Knežević predstavit će «Što je to terapija igrom (play therapy)?»  ;
  • Radionicu „Lice Drugog, o strahu od javnog nastupa i drugih ljudi“ vodit će Spomenka Kolak;
  • „Sve boje emocija – radionica emocionalne pismenosti“  predvodit će Sanja Subotić i Sanja Ivanušević;
  • „Kako ovladati napadima panike“ prezentirat će Dragica Barbarić;
  • „Seksualno uspješna veza – važan dio uspješnog partnerskog odnosa/braka“  izložit će Nataša Barolin Belić.

Detaljnije informacije o programu kao i o svim radionicama potražite na stranicama SPUH-a.

Ovogodišnja se Konferencija održava pod pokroviteljstvom Ministarstva socijalne politike i mladih, a sudjelovanje na konferenciji prijavljeno je Hrvatskoj liječničkoj komori i Hrvatskoj psihološkoj komori.

Pridružite nam se 19. i 20. listopada 2013. godine u zagrebačkom hotelu Panorama na konferenciji SPUH-a u cilju promicanja vrijednosti koje pruža psihoterapija!

Srdačan pozdrav,

Vaš SPUH tim